Інформаційний відділ КІТЗ НАУ

Сервіси GOOGLE

 

 

Gmail працює на будь-якому комп’ютері або мобільному пристрої з можливістю передавання даних, а підтримка роботи в режимі офлайн дозволяє продовжувати роботу навіть за відсутності з’єднання з мережею. Тож в офісі, на зустрічі або в літаку ваша електронна пошта завжди поруч із вами.

 

 

Організуйте свій день із Календарем і отримуйте нагадування про події на телефон або в папку "Вхідні". Прикріплюйте файли або документи до події, щоб усі потрібні матеріали до початку зустрічі були під рукою.

 

 

Створюйте мультимедійні документи із зображеннями, таблицями, рівняннями, малюнками, посиланнями тощо. Накопичуйте вхідні дані та керуйте відгуками за допомогою коментарів у соціальних мережах.

  

 

Розробляйте проекти сайтів, не пишучи жодного рядка програмного коду. Це так само просто, як створювати документи. А щоб заощадити ще більше часу, вибирайте потрібний шаблон із сотні доступних.

 

 

Групи Google можна використовувати як списки розсилки й надавати на їх основі швидкий доступ до календарів, документів, сайтів і відео своїм колегам. Користувачі можуть легко створити групи, а власники – керувати членством у кожній із них.

 

 

Диск Google на вашому комп’ютері під керуванням ОС Mac, ПК або мобільному пристрої (чи у веб-переглядачі) утворює централізоване місце зберігання найновіших версій файлів, доступ до яких не залежить від вашого місцезнаходження. Крім того що на Диск можна завантажити файли будь-якого типу, Документи Google також зберігаються на Диску Google.